Collection: DIY Dried Flowers
-
Sale
Phalaris - Burgundy
Regular price $ 19.84Regular priceUnit price / per$ 23.68Sale price $ 19.84Sale -
Phalaris - Green
Regular price $ 16.16Regular priceUnit price / per -
Sale
Phalaris - Orange
Regular price $ 19.84Regular priceUnit price / per$ 23.68Sale price $ 19.84Sale -
Pine Cones - 10 Heads
Regular price $ 8.25Regular priceUnit price / per -
Poppy Pods (Papaver Rhoeas)
Regular price $ 14.28Regular priceUnit price / per -
Reed Grass (Preserved) - 3 Stems
Regular price $ 15.00Regular priceUnit price / per -
Ruscus - White
Regular price $ 16.80Regular priceUnit price / per -
Safflower (Carthamus) - Orange
Regular price $ 14.76Regular priceUnit price / per -
Statice (Limonium) - Purple
Regular price $ 14.72Regular priceUnit price / per$ 18.72Sale price $ 14.72Sale -
Strawflower - Orange - Helichrysum - 5 Stemmed Heads
Regular price $ 12.00Regular priceUnit price / perSold out -
Strawflower Flower Heads - Orange
Regular price $ 28.00Regular priceUnit price / per -
Strawflower Heads - Yellow
Regular price $ 28.00Regular priceUnit price / per -
Strawflowers (Helichrysum) - Cream
Regular price $ 16.48Regular priceUnit price / per -
Strawflowers (Helichrysum) - Pink
Regular price $ 16.04Regular priceUnit price / per -
Strawflowers (Helichrysum) - Rose
Regular price $ 16.04Regular priceUnit price / per -
Strawflowers (Helichrysum) - Salmon
Regular price $ 16.88Regular priceUnit price / per$ 16.88Sale price $ 16.88 -
Strawflowers (Helichrysum) - Yellow
Regular price $ 18.04Regular priceUnit price / per -
Sold out
Sun Palm Fans - 3 Stems - Natural
Regular price $ 19.72Regular priceUnit price / perSold out -
Sale
-
Sale
Teasel - Natural
Regular price $ 13.00Regular priceUnit price / per$ 14.00Sale price $ 13.00Sale -
Teasel - White
Regular price $ 23.00Regular priceUnit price / per$ 0.00Sale price $ 23.00 -
Tree Fern - Gold (Preserved)
Regular price $ 16.16Regular priceUnit price / per -
Wheat - Green
Regular price $ 13.44Regular priceUnit price / per -
Wheat - Green Awned
Regular price $ 13.44Regular priceUnit price / per -
Wheat - Tan
Regular price $ 11.04Regular priceUnit price / per -
Wheat - Tan Awned
Regular price $ 11.04Regular priceUnit price / per -
Wheat - White
Regular price $ 14.64Regular priceUnit price / per -
Yarrow (Achillea)
Regular price $ 15.45Regular priceUnit price / per